BOMBATA

BOMBATA

Bombata - італійський бренд, заснований в 2009 році Фабіо Гвідоні, щоб представити модні аксесуари для особистої електроніки. Широкий та барвистий асортимент портфелів, футлярів для ноутбуків та планшетів служить стильним способом укрити та безпечно взяти з собою електронні пристрої. З чохлом Bombata ви можете бути впевнені, що ваш пристрій захищений стильно та по-справжньому класно. Bombata пропонує як високоякісну, так і недорогу колекцію, що робить її доступною для всіх.

Завдяки технічному досвіду, переплетеному з чуйним ставленням до моди, сумки виявилися дуже кумедними, корисними та абсолютними переможцями порівняно з іншими виробниками. Як правило, сумки для ноутбуків та портфелі занадто «серйозні» та безіменні. Колекція Bombata, що поєднує у собі веселість, моду та ексклюзивний стиль, поєднує у собі технічні знання дизайнера Фабіо Гвідоні з його почуттям стилю.

Стильні, барвисті сумки Bombata завоювали репутацію ідеальних прикладів чистих і мінімалістичних ліній, які ідеально поєднуються з індустрією високих технологій, що постійно змінюється.

За ціною