Фільтр
від до

Чохли для iPhone 14 Plus

6 товарів
За ціною

Топ крутих чохлів на iPhone 14 Plus

чохол на айфон 14 плюс

Новенький Айфон 14 Плюс вірізняється великим яскравим екраном, потужністю і багатьма цікавими функціями, які вже так не терпиться зацінити. Однак, щоб айфон прослужив вам довше треба подумати й про його захист як від простих подряпин, які з часом з'являються на корпусі так і про більш серйозні пошкодження, які можуть винукнити при падінні. Пропонуємо вам відібрані командою iworld.ua найкрутіші чохли для захисту iPhone 14 Plus.

Оновлюється не тільки лінійка айфон, а й лінійки кейсів для них. Ми завозимо в Україну тільки перевірені часом чохли. Наші найулюбленіші бренди Switcheasy, WK Design, які своєчасно оновлюють аксесуари під потреби користувачів. Більшість їх чохлів поєднують в собі декілька функцій: естетичну, захисну та функціональну. Так, наприклад, треба звернути увагу на кейси, підримуючі MagSafe. Без цієї сумісності ви можете позбутися можливості використовувати безліч гаджетів і аксесуарів, які розробили спеціально для комфортного використання з магсейф.

Протиударні чохли являються найпопулярнішими, адже так хочеться не перейматися і не отримувати мікроінфаркт коли смартфон падає. Для збільшеного захисту айфон 14 плюс в чохлах роблять повітряні подушки безпеки (майже як в авто), які амортизують удар і зменшують можливу шкоду для смартфону.

А щоб захистити не тільки корпус, а й великий екран iPhone 14 Plus пропонуємо також ознайомитись і придбити захисне скло.