Фільтр
від до

Чохли для iPhone 14 Pro

8 товарів
За ціною

Тільки якісні чохли на iPhone 14 Pro від iworld.ua

Нова лінійка iPhone 14 Pro це крутий смартфон для фотографів, відеографів та креативних людей во всьому світу. І для багатьох першим питанням після покупки айфон стає саме питання захисту гаджету і подовження терміну його використання одночасно. Найпростішим варіантом захисту є чохли. Ми в iworld.ua займаємось тим, щоб надати вам можливість обрати кращі з кращих кейсів для улюблених девайсів. Адже ми самі закуповуємо, привозимо кожен аксесуар і надаємо гарантію якості.

чохли на айфон 14 про

Як обрати чохол для захисту iPhone 14 Pro?

Відповідь на це питання лежить в основі користувацької поведінки. Пояснимо, наприклад, якщо ви боїтесь розбити смартфон внаслідок його падіння з висоти, то краще обирати чохли з високими протиударними властивостями. Пропонуємо кейси від Switcheasy з військовим рівнем захисту, які пройшли тест на падіння з висоти 1.5м, ці чохли значною мірою амортизають удари і знижують можливу шкоду від нього.

Якщо для вас на першому місці збереження оригінального вигляду айфон і захист від подряпин, то краще звернути увагу на ультратонкі чохли для айфон 14 про. Прозорі тонкі пластикові або силіконові чохли підкреслюють оригінальний дизайн смартфона. У нас ви знайдете аксесуари, які довгий час зберігають кришталеву прозорість.

Більшість чохлів вже оснащені підтримкою MagSafe, тому якщо ви збираєтесь використовувати iPhone 14 Pro разом з магсейф аксесуарами, то краще одразу купувати чохол з сумісністю з цією технологією.

Що саме головне потрібно знати, так це те, що який би чохол ви не вибрали на iworld.ua - ми гарантуємо його якість і найкращу ціну! А якщо ви хочете комплексно підійти до питання захисту смартфону, то радимо купити ще й захисне скло для екрану і камери.