Фільтр
від до

Чохли для MacBook 12

1 товар
За ціною

Чохли для MacBook 12

Як і мобільні пристрої, ваш MacBook також потребує захисту. Чохли для MacBook 12 убезпечать лептоп від наслідків ударів і падінь, допоможуть запобігти появі подряпин і відколів. Навіть якщо ваш MacBook не покидає письмового столу, чохол допоможе захистити пристрій від пилу і збереже його первозданний вигляд. Якщо ж ви часто берете комп'ютер з собою, то захисний чохол просто незамінний. Крім того, Чохли для MacBook 12 дозволять перетворити зовнішність лептопа, підкресливши ваш індивідуальний стиль. На iWorld.ua ви знайдете великий вибір аксесуарів для MacBook 12, в тому числі захисних чохлів зі шкіри та інших матеріалів. У нашому каталозі представлені чохли-кишені, накладки, книжки різних забарвлень, а також моделі з яскравим принтом і стильним орнаментом.

Чохли-кишені

Чохли-кишені для MacBook 12 прості і зручні. Крім основного відділення вони забезпечені додатковим кишенею для аксесуарів, необхідних документів або iPhone. Тут ви зможете зберігати стилус, навушники, зарядні пристрої. Матеріалами для виготовлення чохла служать неопрен і вельвет, з якого виконана внутрішня підкладка для захисту від потертостей і подряпин. Чохли-кишені повністю закриваються на блискавку, захищаючи пристрій від пилу і інших зовнішніх впливів.

Напівпрозорі чохли

Чохли-накладки з прогумованим покриттям повністю повторюють конфігурацію корпусу вашого MacBook 12. Чохол надійно захищає пристрій від пилу і інших зовнішніх факторів. Напівпрозорі моделі не мають отвори на задній панелі, так як фірмовий логотип Apple прекрасно просвічується через матеріал чохла.

Чохли-книжки

Чохли-книжки для MacBook 12 виробляються з натуральної та штучної шкіри. Це аксесуари для тих, хто віддає перевагу традиційним матеріали і класичний стиль. Чохол кріпиться до ноутбука подібно книжкової обкладинки, при цьому зберігається доступ до всіх керуючих елементів. Кришка чохла може трансформуватися в зручну підставку, забезпечуючи ергономічний кут підйому клавіатури.