Фільтр
від до

Чохли для MacBook Air 11

1 товар
За ціною

Доступні чохли для MacBook Air 11

Надійний захисний чохол для MacBook Air 11 убезпечить його від зовнішніх впливів, а також дозволить перетворити зовнішній вигляд лептопа. На iWorld.ua завжди хороший вибір якісних і функціональних чохлів для MacBook Air 11 і іншої техніки Apple. У нас ви знайдете чохли Coteetci, Jisoncase, Runetz, Kuzy, Gmakin і інших брендів.
Чохли ідеально підходять до конфігурації корпусу вашого MacBook, забезпечуючи зручний доступ до всіх керуючих елементів. Для виготовлення аксесуарів використовуються сучасні матеріали з високими захисними властивостями.

Чохли-кишені

Зручний чохол-кишеню, не дивлячись на зовнішню простоту, забезпечує надійний захист MacBook Air 11. Як правило, такі чохли мають одне відділення, але в деяких моделях є додаткова кишеня для аксесуарів. Чохол повністю закриває MacBook, захищаючи його від механічних впливів і пилу.

Для зовнішніх поверхонь чохла-кишені використовується водовідштовхувальне покриття, що захищає ноутбук від впливу вологи. Внутрішній шар виготовлений з мікрофіброві тканини. Для застібок використовуються зручні і надійні блискавки. Стежки, що з'єднують передню і задню стінки чохла, виконані на найвищому рівні.

Чохли-накладки

Захисні чохли-накладки для MacBook Air 11 представляють собою міцну і жорстку рамку, що захищає корпус і екран ноутбука при ударах. Завдяки надійній застібці лептоп не розкриється при падінні. Також захист забезпечують прогумовані виступи по кутах, амортизуючі енергію удару. Ефективність захисних чохлів підтверджена порівняльними тестами. На додаток до високих захисних якостей чохли забезпечують необхідне охолодження MacBook.

Чохли-конверти

Чохли-конверти для MacBook Air 11 виробляються з натурального повсті. Матеріал добре тримає форму і володіє природними амортизуючими властивостями. Чохол надійно захищає MacBook від подряпин і відколів, потертостей і пилу. Це практичний і стильний аксесуар, оригінальний вигляд якого не залишить вас байдужими.