Фільтр
від до

Чохли для iPhone 14 Pro Max

8 товарів
За ціною
Противоударный чехол WK Wekome Military Grade Magnet прозрачный для iPhone 14 Pro Max (WPC-007) Противоударный чехол WK Wekome Military Grade Magnet прозрачный для iPhone 14 Pro Max (WPC-007)
599 грн
Код товару: 00-00024140
Противоударный чехол Switcheasy Crush M прозрачный для iPhone 14 Pro Max (SPH67P015TR22) Противоударный чехол Switcheasy Crush M прозрачный для iPhone 14 Pro Max (SPH67P015TR22)
1 119 грн
Код товару: 00-00024118

Найкращі чохли для iPhone 14 Pro Max

Яблочні гаджети завжди дарують нам максимум вражень, зручності і користі. Чотирнадцята серія айфон з максимальними параметрами для про юзерів це на даний момент найкращій смартфон на ринку і щоб захистити цей вражаючий гаджет знадобиться якісний чохол.

Навіщо потрібен захисний чохол на Айфон 14 Про Макс?

З кожним роком технології Apple стають все досконалішими і якість їх смартфонів все вища. Проте завжди є ризик пошкодити улюблений яблуневий гаджет. Від мінімальних подряпин, які виникають, наприкрад, якщи покласти смартфон у сумку з ключами, до серйозних проблем з потраплянням води або піску всередину пристрою або пошкодження внаслідок падіння айфон.

чохли на айфон 14 про макс

Щоб уникнути будь-яку з вищезгаданих неприємних ситуацій ми пропонуємо тільки кращі кейси, які пройшли перевірку часом. Кожен чохол представлений в iworld.ua це аксесуар який повністю відповідає вимогам користувачів:

  • протиударні чохли, які пройшли тести на падіння з висоти 1.5м, амортизуючі удари;
  • якісні мінімалістичні кейси, підкреслюючі дизайн iPhone 14 Pro Max;
  • чохли з якими не страшні будь які погодні умови: кейси для дайвінгу, зимових видів спорту;
  • стильні силіконові ультратонкі накладки;
  • прозорі пластикові кейси, які не жовтіють з часом.

Так як ми самі завозимо всі чохли для айфон, то за час співпраці з багатьма брендами ми відбрали найкраще и пропонуємо тільки високоякісний товар за помірними цінами.

 Також для повноцінного захисту iPhone 14 Pro Max рекомендуємо придбати захисне скло для екрану та камери смартфона.