Каталог Захисні стекла
Фільтр
від до

Захисні стекла

112 товарів
За ціною
Захисне скло WK Wekome Kingkong 4D Curved для iPhone 15 Pro Max (WTP-010) Захисне скло WK Wekome Kingkong 4D Curved для iPhone 15 Pro Max (WTP-010)
399 грн
Код товару: 00-00024505
Захисне скло WK Wekome Kingkong 4D Curved для iPhone 15 (WTP-010) Захисне скло WK Wekome Kingkong 4D Curved для iPhone 15 (WTP-010)
399 грн
Код товару: 00-00024504
Захисне скло WK Wekome Kingkong 4D Curved для iPhone 15 Pro (WTP-010) Захисне скло WK Wekome Kingkong 4D Curved для iPhone 15 Pro (WTP-010)
399 грн
Код товару: 00-00024503
Захисне скло антишпигун WK Wekome Kingkong 4D Curved Privacy для iPhone 14 Pro Max (WTP-012) Захисне скло антишпигун WK Wekome Kingkong 4D Curved Privacy для iPhone 14 Pro Max (WTP-012)
479 грн
Код товару: 00-00024132
Захисне скло WK Wekome Kingkong 4D Curved для iPhone 14 Pro Max (WTP-010) Захисне скло WK Wekome Kingkong 4D Curved для iPhone 14 Pro Max (WTP-010)
399 грн
Код товару: 00-00024130
Захисне скло WK Wekome Kingkong 4D Curved для iPhone 14 Pro (WTP-010) Захисне скло WK Wekome Kingkong 4D Curved для iPhone 14 Pro (WTP-010)
399 грн
Код товару: 00-00024129
Захисне скло для iPad Pro 12.9" 2020 (тех.пак) Захисне скло для iPad Pro 12.9" 2020 (тех.пак)
285 грн
Код товару: 00-00023170

Захисні стекла - різновид аксесуарів для портативних пристроїв, призначена для збереження їх зовнішнього стану і працездатності. Наклеїти скло на телефон, смарт-годинник або планшет рекомендується відразу після покупки, але зробити це можливо і в процесі експлуатації техніки.

Защитные стекла: устойчивость к царапинам

Навіщо потрібне захисне скло?

Екран носиться пристрою служить як для відображення, так і для введення інформації, тому його пошкодження може привести до часткової або навіть повної втрати працездатності гаджета. На відміну від спеціальних чохлів, істотно змінюють вигляд і вага смартфона або планшета, скло при своїх захисних якостях залишається практично непомітним. Змінне скляне покриття має переваги і перед захисною плівкою, яка при підвищеної складності наклейки забезпечує пристрою менший рівень безпеки.

Функції скла:

  • захист екрану пристрою від потертостей і подряпин;
  • поглинання і перерозподіл енергії удару;
  • захист очей від ультрафіолету;
  • олеофобні властивості;
  • захист від відблисків.

Крім того, скло легко наклеюється на поверхню екрану і не розлітається на осколки навіть при повному руйнуванні.

Склад захисного скла

При своїй видимій простоті, скло захисне для iPhone і iPad - досить високотехнологічний аксесуар. Справа в тому, що воно складається з декількох шарів, кожен з яких забезпечує матеріалу певні властивості.

  1. Основа - загартоване скло. Міцність і інші характеристики у різних виробників відрізняються внаслідок технологічних особливостей.
  2. Шар клейкою плівки. Наноситься на нижню частину скла і перешкоджає відділенню осколків у разі його руйнування. Таким чином, розбите скло не зашкодить вашу шкіру.
  3. Клейова основа з силікону. Нижній шар, призначений для фіксації аксесуара на поверхні екрану. Клейовий шар надійно позиціонує скло і не дає йому зміщуватися в процесі експлуатації гаджета.
  4. Антибліковий шар. Захищає ваші очі, нейтралізуючи відблиск від вторинного відображення сонячного світла. Може бути як глянцевим, так і матовим. Останнє рекомендується при частому використанні пристрою на вулиці. Різні виробники використовують оригінальні технології антибликовой захисту.
  5. Олеофобное покриття. Перешкоджає утворенню жирових плям внаслідок тактильного контакту з пальцями при використанні планшета або смартфона.

Таким чином, захисне скло складається з п'яти функціональних шарів, основним з яких є загартоване скло.

Защитные стекла для iPhone, виды, особенности

На що звернути увагу при виборі захисного скла?

На відміну від захисної плівки, скла для портативної електроніки не бувають універсальними і призначені для конкретної моделі або серії. Габарити, а також розташування і величина вирізів в стеклах чітко відповідають параметрам самих пристроїв. Змінити конфігурацію скла підручними методами неможливо.

Рівень міцності

Міцність скла визначається показником твердості, який вказується в умовних одиницях за шкалою Мооса. Шкала має значення від 1 Н до 10Н, де 10 відповідає твердості природного алмазу. Чим більше твердість, тим нижче еластичність матеріалу. Як правило, захисні скла мають твердість від 7 до 9Н.

Товщина скла

Крім показника твердості, на міцність скла впливає його товщина. Чим вона вища, тим більш екстремальні умови зможе витримати гаджет. Сучасні моделі стекол мають товщину 0,1-0,4 мм. Більш тонкі скла використовують для мініатюрних пристроїв (наприклад, смарт-годинник), а більш товсті - для планшетів.

Матове або глянсове?

Якщо ви частіше використовуєте смартфон в приміщенні, варто зупинити вибір на склі з глянцевою поверхнею. Для використання під постійним впливом сонячного світла краще купити матове захисне скло.

Бренди

Як і при виборі інших аксесуарів для портативної техніки, краще віддати перевагу перевіреним брендам. Ми рекомендуємо купити скло захисне торгової марки Baseus або COTEetCI, якість оригінальної продукції яких не викликає сумнівів.