Головна Новини Сервіс Apple Music: знижка для студентів вже в 7 країнах
16.05.2016 930

Сервіс Apple Music: знижка для студентів вже в 7 країнах

Студенти 7 країн зможуть придбати підписку на популярний стрімінговий сервіс за половину її номінальної вартості. Як повідомили в Apple, вартість для учнів вузів складе $ 4,99 або еквівалент цієї суми, в той час як звичайний тариф дорівнює $ 9,99. В даний час дисконтна програма діє всього в 7 країнах. Крім Нової Зеландії і Австралії, в список увійшли 4 країни Європи (Німеччина, Великобританія, Данія і Ірландія). Звичайно ж, знижка діє і на всій території Сполучених Штатів. На які країни передбачається розширення дисконтної програми, поки не повідомляється.

Сервис Apple Music

Скористатися знижкою можуть студенти будь-якого віку незалежно від того, який ступінь вони отримують у ВНЗ. Решта нюанси пільгової підписки доступні на сайті компанії. Що стосується спеціальних умов для студентів, це вже не перша подібна акція компанії Apple. Виробник з Купертино вже давно практикує продаж своїх пристроїв за зниженими цінами. Такі знижки надаються як самим студентам і учням, так і батькам, які купують техніку своїм дітям. Зокрема, в ряді країн для студентів діє дисконт на iPad і комп'ютери Mac. Існують у Apple і дисконтні програми для викладачів університетів.

Незважаючи на своє відносно недавнє поява, Apple Music придбав величезну популярність. Сьогодні кількість передплатників досягло значну цифру в 13 мільйонів чоловік, і, судячи з останніми прогнозами аналітиків, число шанувальників сервісу буде тільки рости. Apple Music приваблює своєю простотою і зручністю, а також наявністю унікального медіаконтенту і високою інтеграцією з iTunes, встановленою на iPad і iPhone. В недалекому майбутньому очікується оновлення сервісу, після якого він отримає нові корисні функції. Одним з таких нововведень буде поява текстів пісень.

16.05.2016 930
Надсилайте свої колонки і кейси про рекламу і маркетинг на info@iworld.ua