Головна Новини Все більше виробників авто інтегрують свої новинки з Apple Watch
17.05.2016 1010

Все більше виробників авто інтегрують свої новинки з Apple Watch

Власний додаток для дистанційного керування автомобілем - привабливе доповнення до пакету фірмових послуг виробника. Все більше іменитих брендів пропонують своїм клієнтам послугу у вигляді безкоштовної установки додатка для Apple Watch. Поки що не йдеться про повноцінне управління транспортним засобом за допомогою переносних пристроїв. Додатки для розумних годин від Apple дозволять спростити такі повсякденні завдання, як розблокування замка. Ось перелік функцій, вже реалізованих в автомобільних додатках:

  • відкриття і закриття дверей;
  • опускання і підйом стекол;
  • віддалений запуск і зупинка двигуна;
  • управління фарами;
  • вмикання і вимикання сирени;
  • управління клімат-контролем;
  • включення підігріву сидінь.

Крім основних функцій, клієнт отримує різноманітну статистичну інформацію про своє авто. Це можуть бути графіки і таблиці витрати палива, показники середньої швидкості і пройдених кілометрів за вибраний проміжок часу. А головне - всі ці дані доступні автовласникові віддалено.

Ще однією перевагою є пошук автомобіля. Ця функція може бути корисною, якщо, наприклад, ви залишили свій авто на великій парковці в малознайому місті, або в разі можливого викрадення. Окремо слід сказати про інтеграцію Apple Watch з Медіасистеми автомобіля. За допомогою програми для ваших годин можна вибирати треки або радіостанції, а також змінювати гучність. Також експерти анонсують появу нагадувань про планові роботах з техобслуговування машини.

На даний момент інтеграцію з Apple Watch пропонують з моделями, які входять в елітний сегмент автомобільного ринку. Але судячи по швидкості поширення даного нововведення, в найближчому майбутньому слід очікувати інтеграції Apple Watch і з автомобілями більш доступного класу.

Уже сьогодні свої варіанти додатків для Apple Watch представили такі бренди, як Ford, Volvo, Volkswagen, Mercedes-Benz, BMW і Porsche. Останнім про вихід такого рішення заявили в Bentley, де розробили додаток для нового кросовера Bentayga SUV.

17.05.2016 1010
Надсилайте свої колонки і кейси про рекламу і маркетинг на info@iworld.ua